reklama

Samsung investuje 4.5 miliardy dolarů do výzkumu a vývoje

Samsung investuje 4.5 miliardy dolarů do výzkumu a vývoje
2013-07-08T11:12:33+01:00
• 8. 7. 2013

Korejský výrobce oznámil své plány, které se týkají investic do R&D center – Research and Development (výzkum a vývoj). Konkrétně se bude jednat o 5 nových subjektů, jež budou vystavěny v domovině společnosti. Konkrétně se proinvestuje přibližně 4.5 miliardy dolarů a jde o výhled na další tři roky.

logosamsung

Nejedná se jen o výstavbu nových zařízení. Naskytne se v nich příležitost zaměstnat 10 000 zaměstnanců, kteří budou mít na starost vývoj a výzkum nejrůznějších technologií. Potěšující zprávou je, že se tato novinka dotkne i mobilních technologií, přičemž se zde proinvestuje značná část vyčleněných peněz. Dojde také na vývoj nových materiálů, což nás přivádí na nedávné informace o začátku vývoje materiálu založeného na uhlíkových vláknech. Zde se hojně spekuluje o jejich využití ve smartphonech.

Samsung’s-Software_11

Zřejmě se tak pomalu blíží doba, kdy spatříte top model, který bude nabízet luxusnější konstrukci. Bohužel společně s těmito informacemi se k nám dostávají i přibližná data spuštění těchto center. Některá se otevřou již během příštího roku, ale většina z nich začne fungovat až v roce 2015. Snad nás Samsung překvapí a již Galaxy S5 nabídne kvalitnější zpracování, které by mohlo ztížit postavení konkurence na trhu.

Zdroj: koreatimes.co.kr

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim