reklama

Xiaomi Mi3 odhaluje svůj výkon v benchmarku

Xiaomi Mi3 odhaluje svůj výkon v benchmarku
2013-07-08T10:16:32+01:00
• 8. 7. 2013

O novince z dílny Xiaomi se spekuluje již od konce minulého roku. Prozatím jsme měli jen kusé informace, které samozřejmě napovídaly, že se máme těšit na vysoký výkon. V tomto roce se vyskytly zprávy, že do výbavy dostane nejnovější SoC od Qualcommu – Snapdragon 800. Nyní se ale objevují výsledky benchmarku GFXBench, který poodhaluje jinou výbavu.

Dle testu by měl Xiaomi Mi3 disponovat výkonem Tegry 4 od Nvidie. V tabulce si můžete všimnout, že svou výbavou překonává HTC One nebo Galaxy S4, ale je nutné poznamenat, že oba smartphony jsou vybaveny Snapdragonem 600. Bylo by dobré následně porovnat výsledky s modely, které mají Snapdragon 800 – Samsung Galaxy S4 LTE-A nebo Sony Xperia Z Ultra.

china-xiaomi-mi3-tegra-4-benchmarks

 

Z dostupných výsledků se také dozvídáme, že Xiaomi Mi3 bude disponovat Full HD displej o zatím neznámé úhlopříčce. Systém Android bude ve verzi 4.2.2 Jelly Bean.  Bohužel stále nemáme informace o přibližném datu uvedení na trh. Ovšem svitla naděje, že by se tento model mohl dostat do oficiálního prodeje i v Evropě, jelikož společnost Xiaomi oznámila své plány na expanzi za hranice čínského trhu. Možná se bude jednat o top model, který by měl uchvátit vybrané světové trhy.

Zdroj: news.mydrivers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim