reklama

G Five Kivu: První čínský pokus s osmi jádry od MediaTeku

G Five Kivu: První čínský pokus s osmi jádry od MediaTeku
2013-07-08T12:01:36+01:00
• 8. 7. 2013

Již v jednom z předchozích článků jsme avizovali příchod osmijádrového procesoru od MediaTeku. Společnost postupně představuje tuto hardwarovou novinku svým odběratelům a prvním výrobcem chytrých telefonů, který představí do konce roku zařízení založené právě na čipsetu MT6592, bude pravděpodobně G Five.

G Five Kivu

Výrobce G Five, známý spíše svým rozsáhlým portfoliem tabletů, oznámil příchod plnohodnotného osmijádrového telefonu, o jehož výkon se bude starat právě čerstvý procesor MT6592 od MediaTeku. Model G Five Kivu dále přijde s 6palcovým displejem a Full HD rozlišením. Kromě výkonného procesoru mezi své hardwarové prvky dostane také operační paměť RAM o velikosti 2 GB.

Z prvního uniklého snímku může být zřejmě, že zařízení dostalo víceméně podobný design, jako v současnosti lze spatřit u modelu Oppo Find 5. Každopádně G Five Kivu odstartuje novou generaci chytrých telefonů z Číny běžící na procesoru MT6592, který bude v prvopočátcích dodáván pouze v omezeném množství a svoji premiéru si na mobilním trhu odbude do konce roku.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim