reklama

G Five Kivu: První čínský pokus s osmi jádry od MediaTeku

G Five Kivu: První čínský pokus s osmi jádry od MediaTeku
2013-07-08T12:01:36+02:00
• 8. 7. 2013

Již v jednom z předchozích článků jsme avizovali příchod osmijádrového procesoru od MediaTeku. Společnost postupně představuje tuto hardwarovou novinku svým odběratelům a prvním výrobcem chytrých telefonů, který představí do konce roku zařízení založené právě na čipsetu MT6592, bude pravděpodobně G Five.

G Five Kivu

Výrobce G Five, známý spíše svým rozsáhlým portfoliem tabletů, oznámil příchod plnohodnotného osmijádrového telefonu, o jehož výkon se bude starat právě čerstvý procesor MT6592 od MediaTeku. Model G Five Kivu dále přijde s 6palcovým displejem a Full HD rozlišením. Kromě výkonného procesoru mezi své hardwarové prvky dostane také operační paměť RAM o velikosti 2 GB.

Z prvního uniklého snímku může být zřejmě, že zařízení dostalo víceméně podobný design, jako v současnosti lze spatřit u modelu Oppo Find 5. Každopádně G Five Kivu odstartuje novou generaci chytrých telefonů z Číny běžící na procesoru MT6592, který bude v prvopočátcích dodáván pouze v omezeném množství a svoji premiéru si na mobilním trhu odbude do konce roku.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim