reklama

Philips Xenium W8510 vydrží 35 dní v pohotovostním režimu

Philips Xenium W8510 vydrží 35 dní v pohotovostním režimu
2013-07-22T09:10:57+02:00
• 22. 7. 2013

Problém s výdrží baterie u chytrých telefonů se rozhodla vyřešit společnost Philips přicházející s modelem Xenium W8510, jehož zadní část přinese baterii s uživatelsky přívětivější kapacitou a přitom ani samotné nabíjení není nějak zdlouhavé. Výrobce nejspíš konečně vyslechl přání převážné většiny uživatelů těchto zařízení a rozhodl se jej vyřešit po svém.

Philips Xenium W8510

Bližší specifikace týkající se Philips Xenium W8510 nejsou prozatím známy, nicméně ponese 4,7-palcový displej v HD rozlišení. Další informace už hovoří pouze o dodávané baterii o velikosti 3300 mAh, která vydrží v pohotovostním režimu rekordních 35 dní. Dále 18 hodin hovoru na 3G sítí a neuvěřitelných 14 hodin prohlížení webových stránek skrze Wi-Fi.

Jeden ze zajímavých technických aspektů je i rychlé nabíjení, které za 10 minut nabíjení z 0 % dodá telefonu energii na setrvání 20 hodin v pohotovostním režimu nebo 2 hodiny telefonování. Po 30 minutách dokonce  vydrží 57 hodin v pohotovostním režimu nebo 6 hodin telefonování.

Ačkoliv se společnosti Philips nikdy příliš nedařilo na poli s chytrými telefony, tak zaměření na baterii společně s optimalizací hardwaru a softwaru zřejmě nyní přinese alespoň minimální úspěch. Nakonec můžeme doufat, že se budou výrobci snažit přiblížit laťce a představí v blízké budoucnosti na mobilní trh další zařízení s podobnou výdrží.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim