reklama

Oppo Find 7: 5 palců, Full HD a Snapdragon 800 spekulace

Oppo Find 7: 5 palců, Full HD a Snapdragon 800 [spekulace]
2013-07-25T09:30:03+01:00
• 25. 7. 2013

Ačkoliv prozatím není znám žádný oficiální termín představení či samotného předprodeje chystané nadcházející vlajkové lodě od Oppo,  nejen zahraniční servery počítají s tím, že v nejbližších dnech tento čínský výrobce představí novinku s názvem Find 7 jakožto nástupce úspěšného modelu Oppo Find 5. Brzký příchod nasvědčuje i zahájení předprodeje u některých prodejců v zahraničí, a to za relativně přemrštěnou cenu.

Oppo Find 7

Aktualizace portfolia v podobě Oppo Find 7 dostane opět 5palcový displej s Full HD rozlišením. Každopádně největší změnou projde výkonnostní stránka, která bude zahrnovat čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 od Qualcommu taktovaný na 2,3 GHz. Vnitřní paměť uživatelé uloží až 32 GB dat a celkově tloušťka těla vzroste o pouhý milimetr na 9,9 mm, za což může větší baterie s kapacitou 4000 mAh. V porovnání s předchozím modelem (2500 mAh) určitě půjde o uživatelsky příjemnou změnu.

Zadní část dále také nabídne 13megapixelový senzor fotoaparátu a naopak vpředu využijete 8megapixelovou kamerku pro uskutečnění videohovorů. Softwarovou výbavu zajistí operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean a s největší pravděpodobností přijde s úpravami, jakých se dočkal Oppo Find 5. Závěrem bude nejspíš dobré zmírnit nadšení, jelikož cena v předprodeji startuje na hranici 700 dolarů (tj. v přepočtu 13 821 Kč bez dalších poplatků a daně), i když neexistuje žádný přesný termín prodeje.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim