reklama

Koncept nabĂ­jecĂ­ho obalu pro iPhone: Juice up

Koncept nabĂ­jecĂ­ho obalu pro iPhone: Juice up
2013-07-25T09:00:02+02:00
• 25. 7. 2013

ÄŚasto zápasĂ­te s bateriĂ­ vašeho iPhonu, která se – nalijme si ÄŤistĂ©ho vĂ­na – mnohdy vybije v nejmĂ©nÄ› vhodnĂ˝ch situacĂ­, pĹ™edevším potom v dobÄ›, kdy s sebou nemáte nabĂ­jeÄŤku? ExistujĂ­ sice mnohá Ĺ™ešenĂ­, která nabĂ­zejĂ­ kryty s externĂ­ bateriĂ­ nebo solárnĂ­m panelem. Jejich nevĂ˝hoda je potom vÄ›tšinou podstatnĂ© zvÄ›tšenĂ­ váhy nebo – potrpĂ­te-li si na vzhledu zařízenĂ­ – zakrytĂ­ telefonu nevzhlednĂ˝m krytem. Koncept s názvem Juice up ale pĹ™ináší novou kombinaci krytu a nabĂ­jeÄŤky.


juice_inside juice_iphone_ansichten

Juice up běžnÄ› slouží jako bumper kolem iPhonu, kterĂ˝ je ve skuteÄŤnosti smotanĂ˝ Lightning kabel. Ten rozvinete odendánĂ­m záklopky, která drží Lightning bumper pohromadÄ›. PĹ™ekvapenĂ­ nastává v momentÄ›, kdy – aĹĄ  opakovanÄ› kabel otoÄŤĂ­te – najdete na obou stranách stejnou koncovku. Jednoduchou logikou z toho vyplĂ˝vá, Ĺľe pro nabitĂ­ vašeho zařízenĂ­ potĹ™ebujete nÄ›jakou dobrou duši, která má ve svĂ©m iPhonu dostatek drahocennĂ© energie pro vás oba.

Kdo ale pozná, jestli vy připojením žebráte o energii, nebo naopak chcete prokázat dobrý skutek někomu, komu právě umírá baterka? To chce designer a otec projektu, Francois Rybarczyk, řešit aplikací, ve které zvolíte svoji roli (receiver/giver) a počet procent, který se do druhého přístroje přenese.

hd_0251671a64bc4dd2b80cfd62871432e0 juice_ladung
 

Celý projekt je ale stále pouze grafické ztvárnění vize, která nás možná překvapí v budoucnosti, kde se stále budou výrobci soustředit na zvětšování displejů a výkonů místo zlepšování baterií.

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim