reklama

Na Dotek speciál – Glass Liberec

Na Dotek speciál – Glass Liberec
2013-07-05T12:26:03+01:00
• 5. 7. 2013
1

Google Glass jsou fenoménem dnešních dnů. Hodně lidí toužilo, aby si je mohli osahat. Nejen to měla spousta nadšenců možnost zkusit v Liberci. My jsme vzali kameru a vyrazili do severočeské metropole. Na akci, která se konala v liberecké Technické Univerzitě,  se údajně mohlo dostat jen 100 vyvolených. Ve skutečnosti se dá říct, že všichni kdo přišli, byli bez jakékoliv kontroly vpuštěni dovnitř a ještě zbylo pár volných míst.

Hned na začátku vystoupil Martin Pelant se svou prezentací výrobku od Googlu. Dozvěděli jsme se například, že slovo Google Glass se nesmí nijak skloňovat, natož převádět do množného čísla. Posluchači měli spoustu dotazů, na které Martin urychleně odpovídal. Po samotné přednášce měli všichni účastníci možnost si osahat brýle. Každý je mohl mít zhruba 3 minuty a pořadatelé je také na vlastní přání vyfotili.

Jakmile se přednášková místnost vyprázdnila, tak Martina vyzpovídal Michal Král. Svůj názor, nejen na chytré brýle od Googlu, potom odprezentoval i člen GDG Spaghetti Code Liberec, Radim Daniel Pánek.

reklama
reklama

Android programátor, co se zajímá o nejrůznější mobilní technologie a sítě.

Komentáře

Jirka Chlum

5. 7. 2013, 12:41

hmm učebna A-11 škoda, že jsem byl v nemocnici :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim