reklama

Motorola Droid Ultra na snímku a kódová označení dalších modelů

Motorola Droid Ultra na snímku a kódová označení dalších modelů
2013-07-08T06:30:57+01:00
• 8. 7. 2013

Motorola se zřejmě nyní pilně připravuje na další uvedení nových smartphonů, přičemž netrpělivě očekáváme Moto X. Tento model měl být středem projektu X Phone a sama společnost již nyní zahájila reklamní kampaň, která nás láká na brzké uvedení novinek. Prozatím neznáme přesné datum, ale očekává se, že by se tak mělo stát 11. července. Ovšem si budeme muset počkat na potvrzení. Je nutné ale upozornit, že na toto datum má svou akci i Nokia.

Nyní se k nám dostávají další informace o celkem čtyřech smartphonech, přičemž jeden z nich má být na fotografii níže. Známý zdroj úniků informací @evleaks zveřejnil tweet obsahující konečné názvy i kódová označení. XT1080 se bude jmenovat Motrola Droid Ultra, Droid Maxx XT1080M zřejmě nabídne největší baterii ze všech modelů a asi se dočkáme malé varianty, která ponese označení XT1030 Droid Mini. Posledním modelem je Moto X XT1030.

Na snímku se má nacházet nejvyšší model Droid Ultra v bílé variantě, ale asi nepřehlédnete jednu zajímavost. Tento model by měl obsahovat senzorová tlačítka, což je tak trochu mimo současný trend u tohoto výrobce. Zřejmě vliv Googlu není dostatečný. Možná se ale na snímku nachází jen prototyp a ve výsledku bude design odlišný.

aWN1

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim