reklama

Huawei dává šanci mladým vývojářům v nové soutěži

Huawei dává šanci mladým vývojářům v nové soutěži
2013-07-29T10:30:57+01:00
• 29. 7. 2013

Společnost Huawei ve spolupráci s Microsoftem v současné době startuje nový projekt určený mladým a nadějným vývojářům s názvem InnoApps Huawei App Developer European Challenge. Potřebné informace týkající se věkového zaměření, odměn či podporovaného operačního systému jsme získali přímo od pořadatele a českého zastoupení.

Huawei - Inno Apps

Již minulý týden v pondělí byla soutěž oficiálně zahájena a může se jí tedy zúčastnit každý, komu nebylo více jak 27 let a vyvíjí mobilní aplikace pro operační systém Windows Phone. Jejím samotným cílem jsou aplikace, které budou pro vývojáře skutečným byznysem a vítězové si odnesou finanční odměnu ve výši 5000 eur (tj. v přepočtu necelých 130 000 Kč), plnou podporu při uvádění na mobilní trh, zájezd do Číny spojený s návštěvou místních center inovace. Dále se podívá na developerskou, mentoringovou a marketingovou podporu. Šest vítězů získá telefon od společnosti Huawei.

Tato soutěž odráží celkové motto EYIF, think-do-change, které se snaží na jedné straně poskytovat mladým lidem inspiraci a na druhé také potřebné kontakty či mentoring. Významným a výrazným prvkem InnoApps je speciální Female Developer Prize podporující větší zastoupení žen v oblasti informačních a komunikačních technologiích.

Oficiální stránky projektu

Zdroj: microsoft.eu

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim