reklama

HTC One S zřejmě dostane Android 4.2.2

HTC One S zřejmě dostane Android 4.2.2
2013-07-18T08:00:27+01:00
• 18. 7. 2013
5

HTC nedávno nepotěšilo mnoho svých zákazníků, kteří si zakoupili model One S. Zatím panuje oficiální stanovisko, že pro tento mobil nebude dostupná aktualizace na Android 4.2.2 Jelly Bean, o čemž jsme vás informovali na sociálních sítích. Prozatím se HTC nevyjádřilo k tomu, proč vlastně došlo k takovému rozhodnutí, ale zřejmě zde máme první informace přibližující celou situaci a navíc i náznaky změny.

HTC-One-S-2

Důvodem má být zastavení podpory ze strany Qualcommu. Ten se rozhodl nepodporovat Android 4.2.2 u starších procesorů Snapdragon S3. Právě model One S je možné zakoupit v několika variantách, přičemž se objevuje právě se Snapdragonem S3 a také s S4. HTC se rozhodlo, že raději neuvolní novější systém, jelikož by to vedlo k roztříštěnosti, přičemž by někdo dostal aktualizaci a někdo ne. Asi si říkáte, proč by to nešlo i pro starší SoC. Důvodem jsou finance, jelikož by bylo potřeba vyvinou ovladače pro starší model.

phppwteyq

Nyní ale máme neoficiální informace, že někteří majitelé se dočkají vytoužené aktualizace. Ta se bude týkat modelu HTC One S Ville a smůlu budou mít majitelé VilleC2 (Special Edition). Zatím se nejedná o potvrzené informace, ale zřejmě se někteří dočkají Androidu 4.2.2 Jelly Bean.

Zdroj: pocket-lint.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel Moravec

18. 7. 2013, 16:27

A melo by s tím přijít i Sense5, už se tesim az to kluci z xda naportuji na Sensation

František Zatloukal

18. 7. 2013, 15:35

Nechápu, proč je Android 4.2 na S3 takový problém, když tady jsou mobily s S3, které Android 4.2 sice neoficiálně, ale mají (třeba Xperia S).

V ČR se nikdy ofiko Snapdragon S4 neprodával!

Přemysl Vaculík

VIP 18. 7. 2013, 8:49

Aha, díky, upravil jsem.

predával, ale iba na začiatku, potom kvôli problémom s odlupovaním farby sa prestal predávať a znovu sa začal až v júni, ale už s S3 procesorom.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim