reklama

Galaxy Note III na obrázcích z příručky spekulace

Galaxy Note III na obrázcích z příručky [spekulace]
2013-07-18T06:53:00+01:00
• 18. 7. 2013
3

Samsung by měl v září představit nový model Galaxy Note III, o kterém se nesly spekulace již před půl rokem. Původně se myslelo, že by korejský výrobce razantním způsobem změnil konstrukci, ale postupem času se objevovaly informace zdůrazňující plastové provedení. Nyní máme k dispozici obrázky, jenž mají pocházet z příručky pro tento model.

Galaxy-Note-III-back1

Konkrétně se má jednat o SM-N900, ale zřejmě bude k dispozici několik variant, přičemž můžeme počítat s procesory Exynos a Snapdragon. Ve výbavě nebudou chybět 2 GB RAM a displejem Super AMOLED. Zobrazovací panel bude mít úhlopříčku 5,7 palce s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. V tomto případě ale vidíme menší pokrok v oblasti foťáku, jelikož obrázky nasvědčují, že máme počítat s xenonovým bleskem, což není tak častá výbava, jak by někteří chtěli.

Galaxy-Note-III-front

Ovšem jeden z obrázků ukazuje možná něco, o čem nikdo ještě nespekuloval. Na pravé straně se nachází tlačítko pro vypnutí/zapnutí displeje, ale pod ním je ještě jedno. Zatím nevíme, jestli se nejedná jen o slot na microSD/SIM kartu, ale zde bychom se přikláněli k dedikovanému tlačítku pro foťák. To by souviselo s 13MPx senzorem, který by měl nabídnout lepší fotografie. Takže by Samsung mohl lákat na fotografické schopnosti a mnozí by byli rádi za samostatnou spoušť. Nyní nám nezbývá nic jiného, než čekat na září, kdy bude asi představen nový Galaxy Note III.

Zdroj: simonlyradar.nl

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

každopádně kdyby byla pravda xenon a tlačítko spouště, tak by to byl velkej obrat v samsung founech ;)

Jáson Hviezda

18. 7. 2013, 8:12

Tomu nevěřím, vypadá jak S4. Akorát má navíc jakejsi čudlík, který dokáže domalovat každý … Na tu podobu se podívejte zde:

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim