reklama

BlackBerry Messenger se blíží pro Android a iOS

BlackBerry Messenger se blíží pro Android a iOS
2013-07-18T09:00:24+01:00
• 18. 7. 2013

Společnost BlackBerry, dříve RIM, se potýká s problémy již delší dobu a nově to zkouší se systémem BB10 a samozřejmě s novými modely. Kromě toho navíc jsme se dočkali oznámení, že jejich komunikační nástroj bude dostupný pro platformy iOS a Android, přičemž nebylo specifikováno konkrétní datum. Věděli jsme, že by se tak mělo stát během léta.

blackberry-bbm-ios-android

Nyní ale máme informace z Indie, kde Suni Lalvani  z BlackBerry prozradil, že se máme těšit na září tohoto roku. Bohužel více informací neposkytl, a tak netušíme, jestli se máme těšit na BlackBerry Messeneger u obou platforem současně. V tuto chvíli existuje pouze stránka, kde můžete zadat svůj mail, díky čemuž budete informováni společností o BBM pro Android nebo iOS.

Q10_jpg_1478567f

Bohužel neustálé oddalování může zapříčinit, že nakonec se tento projekt nesetká s takovým úspěchem, jak by si BlackBerry představovalo. Již nyní existuje poměrně hodně alternativ, které mají navíc daleko větší základnu uživatelů napříč platfomami.

Ostatně se již nyní ukazují náznaky, že tento komunikátor může zapříčinit více škody pro BlackBerry. Některé společnosti hodlají využít Messenger pro migrování svých zaměstnanců na Android nebo iOS zařízení, přičemž část stále bude moci využívat BlackBerry zařízení. Budeme si muset počkat, jakou odezvu bude mít rozšíření této komunikační služby.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim