reklama

Geeksphone Peak+ míří do limitovaného předprodeje

Geeksphone Peak+ míří do limitovaného předprodeje
2013-07-27T12:02:56+01:00
• 27. 7. 2013

Výrobce Geeksphone spustil předobjednávky na model Peak+ za speciální cenu, která bude zřejmě po vyprodání těchto vyhraněných kusů mírně stoupat. Předchůdce vyprodaný za krátkou dobu dostane svého nástupce s nevýrazně pozměněnými parametry. Každopádně Geeksphone určený převážně pro technické nadšence se hodlá tentokrát zaměřit i na běžné spotřebitele.

Geeksphone Peak+

Malou aktualizaci oproti předchozímu modelu lze zpozorovat u operační paměti RAM, kam přišla dvojnásobná dávka – o velikosti 1 GB – a použitého materiálu, který by měl být příjemnější na dotek. Zařízení uvnitř samozřejmě nabídne operační systém Firefox OS od Mozilly, a to ve verzi 1.1. Přední část bude zaujímat 4,3palcový QHD displej založený na technologii IPS s rozlišením 540 x 960 pixelů a 2megapixelová kamerka pro uskutečnění videohovorů.

O výkon se postará dvoujádrový procesor Snapdragon S4 MSM8225 od Qualcommu s frekvencí 1,2 GHz založený na architektuře Cortex-A5, grafický čip Adreno 203 a zmiňovaná operační paměť RAM o velikosti 1 GB. Uživatelé budou mít pro svá data k dispozici 4 GB volného prostoru uvnitř paměti a navíc ji rozšíříte prostřednictvím slotu na paměťové microSD karty. V zadní části objevíte kromě baterie s kapacitou 1800 mAh také 8megapixelový fotoaparát a přisvětlovací LED diodu.

Zbylý seznam specifikací zahrnuje celá řada známých senzorů, přes světelný až po proximity, dále možnost připojení k Wi-Fi, Bluetooth 2.1 EDR, FM rádio, GPS a microUSB konektor. Geeksphone Peak+ bude dostupný v polovině září a jeho speciální cena v předprodeji začíná na hranici 150 eurech, což při přepočtu vychází na 3 889 Kč bez dalších poplatků a daně.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim