reklama

Alza.cz rozjíždí QR platby na webu

Alza.cz rozjíždí QR platby na webu
2013-07-31T10:30:53+01:00
• 31. 7. 2013

Internetový obchod Alza.cz ve své krátké tiskové zprávě představuje svým zákazníkům novou možnost provedení platby za uskutečněný nákup. Jedná se o způsob pomocí QR kódu, jehož používání se v poslední době rozšiřuje do všech koutů mobilního odvětví a nejen v oblasti obchodu roste na důležitosti.

Alza

Alza.cz vychází vstříc svým zákazníkům na základě jejich mnoha požadavků a momentálně rozšiřuje možnost uskutečnění platby o další způsob, a to o zaplacení pomocí QR kódu. Celkově jde o již o 13. variantu. Po uskutečnění objednávky zákazník na svoji uvedenou emailovou adresu obdrží vygenerovaný QR kód, jehož účelem bude usnadnit vyplnění platebního příkazu v mobilní aplikaci u vaší banky.

Tímto odpadá složitá a odpudivá práce spojená s přepisování čísla bankovního účtu, variabilního symbolu a dalších potřebných údajů, které budete chtít uvést při zaplacení vaší objednávky. Služba přichází především pro ty, kteří stále častěji využívají funkce chytrých zařízení.

Alza.cz - QR platby 2Alza.cz - QR platby

Zdroj: TZ

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim