reklama

Alza.cz rozjíždí QR platby na webu

Alza.cz rozjíždí QR platby na webu
2013-07-31T10:30:53+01:00
• 31. 7. 2013

Internetový obchod Alza.cz ve své krátké tiskové zprávě představuje svým zákazníkům novou možnost provedení platby za uskutečněný nákup. Jedná se o způsob pomocí QR kódu, jehož používání se v poslední době rozšiřuje do všech koutů mobilního odvětví a nejen v oblasti obchodu roste na důležitosti.

Alza

Alza.cz vychází vstříc svým zákazníkům na základě jejich mnoha požadavků a momentálně rozšiřuje možnost uskutečnění platby o další způsob, a to o zaplacení pomocí QR kódu. Celkově jde o již o 13. variantu. Po uskutečnění objednávky zákazník na svoji uvedenou emailovou adresu obdrží vygenerovaný QR kód, jehož účelem bude usnadnit vyplnění platebního příkazu v mobilní aplikaci u vaší banky.

Tímto odpadá složitá a odpudivá práce spojená s přepisování čísla bankovního účtu, variabilního symbolu a dalších potřebných údajů, které budete chtít uvést při zaplacení vaší objednávky. Služba přichází především pro ty, kteří stále častěji využívají funkce chytrých zařízení.

Alza.cz - QR platby 2Alza.cz - QR platby

Zdroj: TZ

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim