reklama

Google spustil nový Zagat – průvodce restauracemi

Google spustil nový Zagat – průvodce restauracemi
2013-07-30T19:51:30+00:00
• 31. 7. 2013
Thumbnail

Společnost Zagat skončila pod křídly Googlu v roce 2011 a nyní přináší tuto inovovanou službu k nalezení nejlepších restaurací a nočních klubů i na mobilní zařízení – Android a iOS. Na platformě iOS by se dalo říct, že nahrazuje aplikaci Google+ Local (dříve Google Places), která byla nedávno stažena z AppStore. Nová aplikace Zagat však umí ještě mnohem více.

Zcom_app_mock_717

Díky ní lze nalézt nejlepší podniky ve vašem okolí. Posléze si lze také zamluvit rezervaci či si jen prohlédnout jídelní lístek. U každého podniku vidíte jednotlivá hodnocení určitých faktorů a po návštěvě můžete přidat i svoji uživatelskou recenzi. Zagat zároveň obsahuje tipy nebo videa od lokálních redaktorů. S tím bohužel souvisí fakt, že Zagat je momentálně dostupný jen v 9 amerických městech, avšak v příštích měsících je plánováno rozšíření do dalších 50 měst i mimo USA.

Služba využívá mapové podklady Google a je dostupná zcela zdarma.

logo-app Zagat Google Inc. Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit