reklama

Google spustil nový Zagat – průvodce restauracemi

Google spustil nový Zagat – průvodce restauracemi
2013-07-30T19:51:30+01:00
• 31. 7. 2013

Společnost Zagat skončila pod křídly Googlu v roce 2011 a nyní přináší tuto inovovanou službu k nalezení nejlepších restaurací a nočních klubů i na mobilní zařízení – Android a iOS. Na platformě iOS by se dalo říct, že nahrazuje aplikaci Google+ Local (dříve Google Places), která byla nedávno stažena z AppStore. Nová aplikace Zagat však umí ještě mnohem více.

Zcom_app_mock_717

Díky ní lze nalézt nejlepší podniky ve vašem okolí. Posléze si lze také zamluvit rezervaci či si jen prohlédnout jídelní lístek. U každého podniku vidíte jednotlivá hodnocení určitých faktorů a po návštěvě můžete přidat i svoji uživatelskou recenzi. Zagat zároveň obsahuje tipy nebo videa od lokálních redaktorů. S tím bohužel souvisí fakt, že Zagat je momentálně dostupný jen v 9 amerických městech, avšak v příštích měsících je plánováno rozšíření do dalších 50 měst i mimo USA.

Služba využívá mapové podklady Google a je dostupná zcela zdarma.

logo-app Zagat Google Inc. Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim