reklama

Sony Xperia C S39h: Poprvé se srdcem od MediaTeku

Sony Xperia C S39h: Poprvé se srdcem od MediaTeku
2013-06-27T14:23:29+02:00
• 27. 6. 2013

Šanghaj se včera dočkala premiéry nových chytrých telefonů od společnosti Sony, která rozšířila řadu Xperia o model C S39h a SP M35t, o němž je známa pouze hrstka specifikací. Model C S39h je prvním zařízením u tohoto výrobce, kde hardwarovou stránku zaplňuje procesor od MediaTeku, který je známý z většiny cenově dostupných zařízení zaplavující mobilní trh v Číně a okolí.

Sony Xperia C S39h

Sony Xperia C S39h byla upravena pro provoz na sítí čínského operátora s názvem China Unicom a pohání jej čtyřjádrový procesor MT6589 od MediaTeku taktovaný po 1,2 GHz, což zajišťuje podporu funkce dual-SIM. Dopředu přišel 5palcový displej s rozlišením 960 x 540 pixelů, záda nabízí 8megapixelový fotoaparát Sony Exmor R, softwarovou výbavu doplňuje operační systém Android ve verzi 4.1 Jelly Bean. V prodeji se ukáže ve třech barevných provedení – bílém, černém a fialovém.

Druhou novinkou je model Xperia SP M35t s 4,6palcovým displejem, jehož rozlišení dosahuje na HD. O jeho výkon se stará dvoujádrový procesor Snapdragon S4 od Qualcommu s frekvencí 1,7 GHz a zadní část nese taktéž 8megapixelový fotoaparát. Začátek prodeje prozatím společnost Sony neprozradila, ale můžeme předpokládat, že dorazí v nejbližší době. Ovšem na českém trhu neočekáváme jejich prodej.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim