reklama

Oppo Find 5 Google Edition? Možné to je!

Oppo Find 5 Google Edition? Možné to je!
2013-06-19T09:00:55+02:00
• 19. 6. 2013

Společnost Oppo překvapila celý svět minulý rok, když jako první představila smartphone s Full HD displejem. Samozřejmě myslíme Oppo Find 5, který se nedávno dostal do prodeje i v Evropě. Jedná se o poměrně zajímavě vybavený mobil, který společně s nízkou cenou dokázal zaujmout dostatek zákazníků. Nyní se ukazuje, že jsou zde další plány s tímto top modelem od dříve neznámé společnosti.

Oppo_Find_5_01_35604956_610x436

V tuto chvíli můžeme vidět, že Google spolupracuje úzce s HTC a Samsungem na Google Edici jejich top modelů. V podstatě se jedná o neupravené modely, aspoň co se týče hardwaru. Ale to se již nedá říci o systému, jelikož se jedná o čistou podobu Androidu v nejnovější verzi. Zřejmě podobný osud čeká i Oppo Find 5, ale je zde menší háček.

2o35Y

Společnost Oppo si všimla ve svém diskuzním fóru požadavku na Oppo Find 5 Google Edition a místo toho, aby jej bez povšimnutí přešla, chytla se tohoto nápadu. Výrobce na svém profilu na sociální síti Google Plus zveřejnil příspěvek, kde se jednoznačně ptá, jestli by zde byl dostatečný zájem. Prozatím z těchto informací nemůžeme vyvozovat nic závazného, ale pokud bude dostatek kladných reakcí, je možné, že se Oppo pokusí, aby se jejich top model přidal do rodiny Google Edition s čistou verzí systému Android.

Zdroje: oppoforums.com, plus.google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat