reklama

Nokia Lumia 925 ve filmu se Supermanem

Nokia Lumia 925 ve filmu se Supermanem
2013-06-03T07:04:04+02:00
• 3. 6. 2013

Filmový průmysl je dosti lákavý i pro výrobce mobilních telefonů, jelikož diváci tak třeba uvidí smartphone po boku nějakého hlavního hrdiny. Nejedná se o nic neobvyklého a z poslední doby mohu zmínit například film Iron Man 3, kde jsme mohli v některých sekvencích vidět zařízení od společnosti Alcatel. Nokia není výjimkou a již jsme mohli vidět její zařízení ve filmech Tron: Legacy nebo The Dark Knight Rises. Tentokrát si finský výrobce vyhlídl dalšího hrdinu.

Tím je ten největší – Superman. Nejnovější díl se jmenuje Man of Steel a právě Nokia zde ukazuje svůj model Lumia 925, která je taktéž z kovu. Bohužel tentokrát podání reklamy ve filmu není nijak malé. Na videu výše se přesuňte na čas 9:42 – mobil v záběru nejde přehlédnout.

Screenshot_12

nokia_lumia_925_1-574x500

Pokud jste viděli dobře, tak na zařízení jasně dominuje a svítí nápis Nokia. Ovšem oficiální model má jméno výrobce daleko menší a nesvítí. Trochu mi tento způsob připadá nešťastný a Nokia se dost vnucuje. Ale jde jen o reklamu. Navíc pro Čínu se chystá speciální edice, která bude mít na povrchu těla logo Supermana a bude vybavena obsahem s tématikou filmu.

Zdroj: ubergizmo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim