reklama

Nexus 7 druhé generace připraven

Nexus 7 druhé generace připraven
2013-06-15T17:09:40+02:00
• 15. 6. 2013

Již delší dobu se spekuluje o druhé generaci Nexusu 7. Původní tablet se stal poměrně úspěšným modelem firem Google a Asus. Zejména za to může cenová politika společnosti Asus, jelikož se nesnažili v jiných zemích vydělat na tomto modelu.

nexusae0_n7-2_thumb

Nexus 7 druhé generace nebude mít Tegru 3 nebo 4, ale to již nějakou dobu víme. Nyní se objevují nové informace, které jen potvrzují dřívější domněnky. Ve specifikacích z úřadu FCC a certifikace Bluetooth unikají informace, že se máme těšit na procesor od Qualcommu, ale bohužel je zde menší rozpor. Na jedné straně se objevuje Snapdragon 600 a z dat od úřadu vyplývá, že se bude používat S4 Pro. S největší pravděpodobností se zvolí starší varianta kvůli ceně.

Zatím tedy máme potvrzeno jen několik údajů, přičemž kódové označení nového modelu je K009. Ovšem už nyní se ukazuje, že baterie bude mít kapacitu 4000 mAh. Můžeme počítat i se 7palcovým displejem, ale ještě není zcela jasno, jestli se bude jednat o HD nebo Full HD panel.

Zřejmě se tak blíží oficiální představení Nexusu 7 druhé generace a pokud můžeme počítat se stejnou strategií u Asusu, tak se jej dočkáme i u nás za příjemnou cenu. Bohužel datum uvedení nám zcela uniká.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat