reklama

Modely N60 a N59 jsou novými přerostlíky od Gadmei

Modely N60 a N59 jsou novými přerostlíky od Gadmei
2013-06-14T13:00:42+02:00
• 14. 6. 2013

Letošní ročník veletrhu Computex konající se v Taipei odhaluje další várku chytrých zařízení, a to tentokrát zařízení do zástupu chytrých telefonů. Jedná se o model s označením N59 a N60, je to vlajková loď  čínského výrobce Gadmei. Ačkoliv jejich výkonnostní stránka nijak neuchvátí, vyznavače širokých úhlopříček určitě potěší velikost.

Gadmei

Slabší model N59 disponuje 5,9palcovým displejem s rozlišením WXGA. Seznam hardwarových součástí se skládá z dvoujádrového procesoru MT6577 od MediaTeku s frekvencí 1,2 GHz, operační pamětí RAM o velikosti 512 MB a 4GB interní paměti pro uživatelská data, kterou dále rozšíříte pomocí slotu na paměťové microSD karty. Záda jsou opatřena 13megapixelovým fotoaparátem a zařízení běží na operačním systému Android ve verzi 4.1 Jelly Bean.

Gadmei N59

Druhá novinka v podobě vlajkové lodi nesoucí označení N60 dostalo 6palcový displej, jehož rozlišení dosahuje na kvalitu HD. O jeho výkon se stará standardní čtyřjádrový procesor MT6589 od MediaTeku taktovaný na 1,2 GHz a 1GB paměť RAM a na vnitřní paměť uložíte 8 GB svých dat. Softwarovou výbavu zajišťuje předinstalovaný operační systém Android verzi 4.1 Jelly Bean. Nakonec zadní část nabídne pouze 8megapixelový fotoaparát.

Gadmei N60

Informace kolem dostupnosti či ceny obou těchto chytrých telefonů od společnosti Gadmei jsou prozatím pod rouškou tajnosti, a proto nejspíše budeme muset vyčkat do oficiálního spuštění prodeje.

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim