reklama

LG oficiálně představilo model L4 II

LG oficiálně představilo model L4 II
2013-06-24T09:24:22+02:00
• 24. 6. 2013

Mobilní trh s lowendovými telefony oživuje výrobce pocházející ze Jižní Koreje. Zapomeňte na 5palcové displeje nebo čtyřjádrové procesory, společnost LG představila model Optimus L4 II, kterým navazuje na předcházející model a rovnou jej nahrazuje. Ze skromného vybavení jasně vyplývá, že ani cenovka nebude nějak závratná.

LG Optimus L4 II

Čelní část zařízení zaujímá 3,8palcový displej založený na IPS technologii a s rozlišením 480 x 320 pixelů. Telefon pohání pouze jednojádrový procesor od MediaTeku s frekvencí 1 GHz a 512MB operační paměť RAM. Interní paměť o velikosti 4 GB dále rozšíříte díky podpoře paměťových microSD karet. Další specifikace zahrnují Bluetooth, GPS, 3,5mm audio jack, podporu HSDPA sítí, funkce dual-SIM a microUSB.

Záda modelu obsadil 3megapixelový fotoaparát s LED podsvícením a také 1700mAh baterie. Uvnitř uživatele čeká předinstalovaný operační systém Android ve verzi 4.1 Jelly Bean. Telefon bude nabízen v černém a bílém barevném provedení a jejich první várka zamíří do prodeje v Rusku a na Ukrajině. Kde se objeví dual-SIM verze, prozatím nebylo prozrazeno, ale LG tak má učinit v nejbližší době.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim