reklama

LG oficiálně představilo model L4 II

LG oficiálně představilo model L4 II
2013-06-24T09:24:22+02:00
• 24. 6. 2013

Mobilní trh s lowendovými telefony oživuje výrobce pocházející ze Jižní Koreje. Zapomeňte na 5palcové displeje nebo čtyřjádrové procesory, společnost LG představila model Optimus L4 II, kterým navazuje na předcházející model a rovnou jej nahrazuje. Ze skromného vybavení jasně vyplývá, že ani cenovka nebude nějak závratná.

LG Optimus L4 II

Čelní část zařízení zaujímá 3,8palcový displej založený na IPS technologii a s rozlišením 480 x 320 pixelů. Telefon pohání pouze jednojádrový procesor od MediaTeku s frekvencí 1 GHz a 512MB operační paměť RAM. Interní paměť o velikosti 4 GB dále rozšíříte díky podpoře paměťových microSD karet. Další specifikace zahrnují Bluetooth, GPS, 3,5mm audio jack, podporu HSDPA sítí, funkce dual-SIM a microUSB.

Záda modelu obsadil 3megapixelový fotoaparát s LED podsvícením a také 1700mAh baterie. Uvnitř uživatele čeká předinstalovaný operační systém Android ve verzi 4.1 Jelly Bean. Telefon bude nabízen v černém a bílém barevném provedení a jejich první várka zamíří do prodeje v Rusku a na Ukrajině. Kde se objeví dual-SIM verze, prozatím nebylo prozrazeno, ale LG tak má učinit v nejbližší době.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim