reklama

Huawei Ascend P6 už není nejtenčí mobil na světě

Huawei Ascend P6 už není nejtenčí mobil na světě
2013-06-24T10:57:02+02:00
• 24. 6. 2013

Uprostřed minulého týdne došlo na představení nejtenčího smartphonu světa, kterým je Ascend P6 od společnosti Huawei. Svými specifikacemi asi nenadchne odbornější veřejnost, ale zajisté si najde své zákazníky. Tloušťka tohoto modelu je 6.18 mm, což by se dalo považovat za hranici, která se dá snést u mobilu.

x5_banner

Nedávno jsme vás informovali o novém mobilu z Číny, který by se měl při svém představení pyšnit ještě menšími parametry. Zatím jsme měli k dispozici jen neoficiální informace, ale společnost Umeox se pochlubila přímo na svých stránkách. Pokud byste čekali rozdíly v setinách milimetrů, tak vás překvapíme, že Umeox X5 dosahuje na pouhých 5.6 mm.

Jedná se zatím jen o oficiální oznámení, přičemž zbylé specifikace ještě nejsou uvedeny. Již nyní ale víme, že displej má úhlopříčku 4 palce a mobil je vybaven Androidem 4.2.2 Jelly Bean. Můžeme asi počítat s procesorem od MediaTeku. Prozatím si budeme muset počkat, ale úsměvné na celé situaci je, že Huawei se mohl chlubit titulem jen pár dnů. Nyní nebude moci použít tento slogan v reklamní kampani. Na druhou stranu Ascend P6 bude dostupný po celém světě a Umeox X5 zůstane ve své domovině, i když se může objevit v některých eshopech.

Zdroj: umeox.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim