reklama

iOcean aktualizoval model X7 Elite

iOcean aktualizoval model X7 Elite
2013-06-09T09:30:21+02:00
• 9. 6. 2013
2

Společnost iOcean pocházející z Číny už před nedávnem představila model s označením X7, pod nímž se například ukrývala 1GB operační paměť RAM, standardní čtyřjádrový procesor od MediaTeku s taktem 1,2 GHz nebo 8megapixelový fotoaparát. Nyní se toto zařízení opět hlásí o slovo, a to díky vylepšené verzi s názvem X7 Elite, která nabízí řadu zajímavých aktualizací.

iOcean X7 Elite

Nejcitelnější změnu můžeme zpozorovat u hardwarového vybavení, kam přišel rychlejší čtyřjádrový procesor MT6589T od MediaTeku o frekvenci 1,5 GHz a 2GB paměť RAM. Díky tomuto upgradu telefon takřka dosáhl v benchmarku AnTuTu na hodnotu 15 tisíc bodů. Přední část zaujímá 5palcový displej s Full HD rozlišením a technologií OGS.

Dále fotoaparát na zadní straně byl vyměněn za 13megapixelový senzor, vnitřní uživatelská paměť vzrostla na 32 GB a příjemnou novinkou je také podpora USB OTG. Cena za iOcean X7 Elite se v Číně pohybuje na 1499 čínských jüanech (tj. v přepočtu 4 723 Kč), ale můžeme očekávat, že mezinárodní prodejci cenu ještě povýší na 290 dolarů (tj. 5 604 Kč).

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Kdy se dostane do ČR? Nebo poradíte mi kde by jsem mohl mobil koupit a neplatit clo a DPH prosím?

a dostane se i do ČR? :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim