Hyundai X900: Další pokus na poli tabletů

Hyundai X900: Další pokus na poli tabletů
2013-06-13T12:00:13+02:00
• 13. 6. 2013

Výrobce známý především z automobilového průmyslu představuje další pokus na poli mezi chytrými zařízeními. Jde  o další z několika pokusů představit cenově dostupný tablet, jehož výkon vzhledem k ceně bude zcela odpovídající. Model s názvem X900 bude hlavně lákat na velmi kvalitní displej, ale za to samotná konstrukce zapůsobí spíše obyčejným dojmem.

Hyundai X900

Hyundai X900 v čele obsazuje 9,7palcový displej s QXGA rozlišením, čili 2048 x 1536 pixelů a poměrem stran 4:3. Podobným rozlišením se například může pochlubit iPad 3. generace od Applu. Pohonnou jednotkou je 2GB operační paměť RAM a čtyřjádrový procesor RK3188 od společnosti Rockchip založený na architektuře ARM Cortex A9.

Uživatelská data bude moci uložit na 16GB vnitřní paměť. Prozatím můžeme pouze spekulovat, zda tento tablet vůbec uvidíme i v našich končinách, ale buďme raději střídmí. Nicméně jeho zajímavá prodejní cena 250 dolarů (tj. v přepočtu 4 818 Kč) je výrazně menší, než požaduje kalifornský gigant za svůj iPad. Přitom kvalita displejů se příliš neliší.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat