reklama

Hyundai X900: Další pokus na poli tabletů

Hyundai X900: Další pokus na poli tabletů
2013-06-13T12:00:13+02:00
• 13. 6. 2013

Výrobce známý především z automobilového průmyslu představuje další pokus na poli mezi chytrými zařízeními. Jde  o další z několika pokusů představit cenově dostupný tablet, jehož výkon vzhledem k ceně bude zcela odpovídající. Model s názvem X900 bude hlavně lákat na velmi kvalitní displej, ale za to samotná konstrukce zapůsobí spíše obyčejným dojmem.

Hyundai X900

Hyundai X900 v čele obsazuje 9,7palcový displej s QXGA rozlišením, čili 2048 x 1536 pixelů a poměrem stran 4:3. Podobným rozlišením se například může pochlubit iPad 3. generace od Applu. Pohonnou jednotkou je 2GB operační paměť RAM a čtyřjádrový procesor RK3188 od společnosti Rockchip založený na architektuře ARM Cortex A9.

Uživatelská data bude moci uložit na 16GB vnitřní paměť. Prozatím můžeme pouze spekulovat, zda tento tablet vůbec uvidíme i v našich končinách, ale buďme raději střídmí. Nicméně jeho zajímavá prodejní cena 250 dolarů (tj. v přepočtu 4 818 Kč) je výrazně menší, než požaduje kalifornský gigant za svůj iPad. Přitom kvalita displejů se příliš neliší.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat