reklama

ClipSync – synchronizovaná schránka pro kopírování textu PC, Android

ClipSync – synchronizovaná schránka pro kopírování textu [PC, Android]
2013-06-13T14:40:14+02:00
• 13. 6. 2013
1

Potřebovali jste někdy zkopírovat nějaký dlouhý odkaz či text a vložit jej do mobilu? Na google play se nedávno objevila aplikace jménem ClipSync, která tuto situaci řeší bravurně. Vše funguje velmi jednoduše. Pokud zkopírujete jakýkoliv text v PC, aplikace jej okamžitě zkopíruje do vašeho mobilu. Následně ho máte k dispozici na vložení v Androidu.

unnamed

Je zapotřebí nainstalovat aplikaci z Obchodu Play a poté stáhnout ClipSync server ze stránek vývojáře. Instalace probíhá již klasicky. Na PC nezapomeňte povolit aplikaci přístup k LAN (vnitřní síť – nejedná se o přístup „ven“), aby mohla synchronizace fungovat. Tento krok je nezbytný, pokud přístup nepovolíte, nebude synchronizace fungovat. Také nutno dodat, že je potřeba být připojen na Wi-Fi síti, kde je připojen i váš PC (PC může být připojeno přes Wi-Fi nebo kabel, ovšem do stejné sítě!).

unnamed (2)S aplikací prozatím není žádný problém, přestože je v Obchodě Play krátkou dobu. Vývojáři okamžitě reagují na všechny reporty chyb, což je možno brát za velké plus. ClipSync je zdarma, proto neváhejte a klidně jej vyzkoušejte.

logo-app ClipSync Jules Colle Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Jan Pleva

14. 6. 2013, 0:17

hadam,ze ten server pak nebude pro linux

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat