reklama

Google Glass rozebrány fotografie

Google Glass rozebrány [fotografie]
2013-06-12T06:34:56+02:00
• 12. 6. 2013

Google Glass jsou na světě již nějakou dobu, ale v podstatě se dá říci, že v tuto chvíli se jedná jen o vývojářskou verzi, která nakonec nepůjde do normálního prodeje. Google sbírá veškeré informace od uživatelů, které následně využije při návrhu a výrobě finálního produktu.

glass-clearshade-isometric-thumb

Na světě se nepohybuje moc lidí, kteří mají tyto brýle. Nejedná se o nejlevnější záležitost a navíc si Google hlídá, aby nedocházelo k prodeji na nějakých aukčních portálech. Pokud by to zaznamenal, může vzdáleně Google Glass zablokovat. Asi nikoho by nenapadlo po pořízení takové drahé hračky, že by se pustil do rozebírání. Světe div se, ale máme tu první fotogalerii, která ukazuje rozložení brýlí na jednotlivé součástky.

teardown-display-case-prying-2 removing-side-case

teardown-display-case-exploded exploded-isometric-thumb

glass-pod-exploded-thumb mainboard-layers

Kompletní fotogalerii může najít na stránkách Catwig. Bude zajímavé sledovat, jak Google zdokonalí brýle po stránce konstrukce. Už nyní se dá odhadovat, že oficiální prodejní verze bude obsahovat lepší procesor nebo baterii s vyšší kapacitou, jelikož současná má pouze 570 mAh. Zatím se tedy dají Google Glass považovat za jeden z největších veřejných experimentů.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim