reklama

BlackBerry chystá modely Z5 a A10

BlackBerry chystá modely Z5 a A10
2013-06-06T08:30:27+02:00
• 6. 6. 2013

Společnost BlackBerry se snaží o návrat mezi největší výrobce mobilních telefonů a zatím se dá celkem říci, že tu jsou šance. Původní model Z10 získává levnější varianty, přičemž nechybí ani QWERTY model Q10. Již nyní můžeme v jeho nabídce nalézt levnější R10, ale zjevně se tento rok dočkáme ještě několika modelů.

bb-z5

Nyní mám k dispozici uniklý render připravovaného modelu Z5, který by měl být dostupný za nízkou cenu. Bohužel nemáme k dispozici informace o technických specifikací, takže můžeme jen odhadovat z jednoho obrázku, co by mohl nabídnout. Raději si počkáme na další zprávy, ale dle zdrojů se má jednat o model pro rozvojové trhy. Měl by vycházet z modelu Z10, přičemž dojde na výrazné snížení specifikací.

Ovšem v létě asi bude představen nový top model, který by měl nahradit BlackBerry Z10. Název nebude vybočovat z řady, přičemž si společnost tentokrát zvolila písmeno A. Informace pocházejí od zdroje, který je obeznámen se situací u jednoho kanadského operátora, jenž se připravuje na letní představení modelu BlackBerry A10. Ten nahradí Z10 a objevují se spekulace, že všechny současné modely budou posunuty směrem dolů. To by mohlo znamenat snížení cen u vše smartphonů kanadského výrobce.

Zdroje: ubergizmo.com, unwiredview.com, phonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim