reklama

Asus představil FonePad Note

Asus představil FonePad Note
2013-06-03T09:46:32+01:00
• 3. 6. 2013

Veletrh Computex 2013 běží v plném proudu a dochází na představování novinek z mobilního světa. Tentokrát společnost Asus chce zaútočit svým novým zařízením na konkurenční Galaxy Note. Jedná se konkrétně o FonePad Note se stylusem, což jasně říká, že by se mělo jednat o první konkurenční zařízení, kterého by se mohl Samsung obávat. Zároveň tak může začít boj o nejlepší zařízení se stylusem.

DSC_2499_large_verge_medium_landscape

V případě FonePad Note získáváme 6palcový displej s Full HD rozlišením a konkrétně se jedná o IPS+ panel. Výkon dodává procesor od Intelu – Intel Atom Z2560 Clover Trail s taktovací frekvencí 1.6 GHz. Paměť RAM má 2 GB , přičemž zatím nevíme, jakou velikost má interní paměť. Pro tuto chvíli máme jen částečné informace o této novince, ale například zde nenajdeme podporu LTE sítě. V oblasti konektivity tedy můžeme počítat jen s 3G (DC-HSPA+).

DSC_0383_678x452 DSC_0376_575px

Asus slibuje speciální aplikace, kde využijete stylus, který je součástí zařízení. Na zadní straně ještě najdeme 8MPx foťák a na přední straně je 1.2MPx kamerka. Prozatím si budeme muset počkat na tiskovou zprávu, po které aktualizujeme tento článek o zbylé informace.

Zdroje: theverge.com, anandtech.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim