reklama

Nexus 4 v bílé variantě oficiálně představen aktualizováno

Nexus 4 v bílé variantě oficiálně představen [aktualizováno]
2013-05-28T10:41:01+02:00
• 28. 5. 2013

Aktualizováno 28.5.

Spekulace se částečně potvrzují. LG právě představilo bílou verzi Nexusu 4, kde nedošlo ke změnám ve specifikacích. Samozřejmě známe datum uvedení na trh, které bylo stanoveno na 29. května. Bohužel již neznáme, které trhy se dočkají nyní a které později. Nyní vzniká otázka, co se má představit na údajné akci 10. června. Možná se dočkáme jen Nexusu 7 druhé generace a systému Android 4.3 Jelly Bean.

nexus4-1369729261

Původní článek

Na konferenci Google I/O 2013 jsme se dočkali jen jednoho zařízení v podobě Galaxy S4 Google Edition s čistou verzí systému Android. Původně se očekávalo, že bude představena novější varianta Nexusu 4, ale té se zřejmě dočkáme někdy v červnu. Právě na tento měsíc se odhaduje, že bude uvedena nová verze systému Android 4.3.

nexusae0_back

Nyní jsou k dispozici první údajně oficiální rendery bílé varianty Nexusu 4. Pokud byste čekali, že zde najdete vylepšení po technické stránce, zklameme vás. Dle zdrojů nedojde k navýšení uživatelské paměti, takže zde budou opět varianty s 8 GB nebo 16 GB. Dokonce nemáme očekávat, že by se odehrála nějaká změna v konektivitě. Původní model má částečnou schopnost pracovat v LTE síti, ale vše bylo zablokováno Googlem a LG. Novinka nese označení E960W (původní model E960), takže i podle této mírné změny se dá očekávat, že se jedná o identické smartphony.

nexusae0_mid nexusae0_front

Samozřejmě můžeme očekávat novou verzi systému Android 4.3. Opět bude použito označení Jelly Bean a zatím víme, že dojde ke změně ovládání fotoaparátu. Na další nové funkce si musíme počkat na oficiální uvedení.

Zdroje: androidpolice.com, engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat