reklama

Hra Curiosity je u konce a vítěz dostal „božskou“ moc

Hra Curiosity je u konce a vítěz dostal „božskou“ moc
2013-05-28T10:50:56+02:00
• 28. 5. 2013

Pamatujete si na hříčku Curiosity? Pokud ne, osvětlím vám, oč jde. V této hře jste měli krychli, která měla několik desítek, možná i stovek vrstev. Vrstvy se odkrývaly ničením kostiček, kterých bylo na každé straně krychle tisíce. To, co vás mělo hnát k tomu, abyste ničili kostičky a dostali se ke středu, byla zvědavost. Na toho, kdo odhalí střed krychle, čekala odměna, kterou nikdo neznal. Teď, po půlročním ničení kostiček, známe vítěze.

Stal se jím Bryan Henderson z Edinburghu. A výhra je velice zajímavá. Studio 22cans zodpovědné za Curiosity vyvíjí i další hru – Godus, a o té jsme již psali. V ní se stanete bohem a vedete svůj národ k rozkvětu. Výherce Bryan získal možnost stát se bohem bohů – dostal právo určovat pravidla pro hráče a stane se zosobněním boha ve jmenované hře. Navíc dostane malý procentuální podíl ze zisků hry.

Cena měla podle Molynouxe, zakladatele studia 22Cans, změnit výherci život. Ve videu níže je monolog, ve kterém se také Molynoux ptá, jak může něco takového stát za tolik námahy. Taktéž potvrzuje myšlenku, že někdo může určovat pravidla v celé hře. Tím pádem taktéž závisí na jednom člověku většina úspěchů celé hry. Molyneux věří v to, že cena, kterou výherce obdržel, je velice hodnotná.

Jsme zvedaví, jak dopadne celý projekt studia 22Cans. Uvidíme, zdali to byl dobrý nápad, přenechat řízení hry „neznámému“ člověku. Ovšem studio 22Cans má v plánu ještě několik novinek.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student VŠ s dlouholetou zálibou moderních technologií. Miluju auta, technologie, psaní a hlavně svou přítelkyni.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat