reklama

Samsung Galaxy S4 trhá prodejní rekordy

Samsung Galaxy S4 trhá prodejní rekordy
2013-05-17T11:49:22+01:00
• 16. 5. 2013
2

Vlajková loď společnosti Samsung – Galaxy S IV se prodává rychleji než kterýkoliv z jeho předchůdců. Zde jsou slova manažera společnosti Samsung:

“Ke konci dubna jsme dodali 4 miliony kusů Galaxy S IV mobilním operátorům po celém světě a v pátek jsme dodali již více než 6 milionů kusů. Předpokládáme, že bychom mohli prolomit počet 10 milionů prodaných kusů do konce tohoto měsíce.”

GalaxyS4-Press-02-580-75

Pakliže se tyto předpovědi naplní, Galaxy S IV smaže prodejní rekordy předchůdců Galaxy S III a Galaxy S II a stane se nejrychleji prodávaným smartphonem společnosti Samsung. Dle informací z konference Google I/O konané v San Franciscu se také dočkáme upravené verze Galaxy S IV, která poběží na čistém Androidu 4.2.2, na který jsme zvyklí z Nexus zařízení. Prodej by měl být zahájen 26. června skrze obchod Play a cena je stanovena na 649 dolarů (více viz článek od Přemka Vaculíka). Tahle informace zní jako sen. Spojení technologické špičky mezi smartphony a čistého Androidu zahřeje nejedno srdce fanouška mobilních technologií.

 

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Kubo, jen taková typografická drobnost – v závorce nemá být mezera ani na začátku, ani na konci. ;)

Díky za upozornění, opraveno ;)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim