reklama

Nový Oppo Find zřejmě dostane Snapdragon 800

Nový Oppo Find zřejmě dostane Snapdragon 800
2013-05-15T09:46:43+02:00
• 15. 5. 2013

Výrobce jednoho z nejznámějších čínských modelů, společnost Oppo, prozradila první střípky informací, týkající se nástupce aktuální vlajkové lodi s názvem Find 5. Kromě toho, že jeho představení pravděpodobně proběhne v měsíci září, příliš velkých změn se minimálně po hardwarové stránce nedočká.

Oppo Find

Práce na novém Oppo Find již před nějakou dobou začala a s ní pomalu začínají právě nyní vyplouvat novinky, které se zřejmě objeví u tohoto zařízení. Podle posledních informací telefon dostane nejnovější procesor Snapdragon 800 od Qualcommu a do přední části přijde 8megapixelová kamerka pro uskutečnění videohovorů.

Zbytek hardwarových specifikací by měl zůstat nepozměněný, čili 5palcový displej s Full HD rozlišením je samozřejmostí. Stejně jako 2GB operační paměť RAM, 13megapixelový fotoaparát se senzorem Sony Exymor a technologie NFC. Jediný otazník může viset nad samotným označením, zdali vůbec půjde o Find 6 nebo pouze o zaktualizovanou verzi Find 5 s nepatrným odlišujícím přívlastkem.

Oppo Find 6 - přední část Oppo Find 6 - zadní část

 

 

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat