reklama

Google si hraje – provokoval s Androidem Key Lime Pie

Google si hraje – provokoval s Androidem Key Lime Pie
2013-05-21T06:31:37+02:00
• 21. 5. 2013

Těsně před začátkem konference Google I/O 2013 se potvrdilo, že následující systém Android bude ve verzi 4.3. Ovšem zatím není zcela jasno, jestli ponese označení Jelly Bean nebo Key Lime Pie. Zatím vše nasvědčuje tomu, že Android 4.3 bude obsahovat minoritní vylepšení, ale například se zde setkáme s podporou Bluetooth Low Energy (BLE). Na samotné konferenci Google ukázal opět náznaky názvu Key Lime Pie pro nadcházející verzi.

Pokud čekáte, že se přímo pochlubil ukázkou nového systému, zklameme vás. Není tomuto tak, ale jsme mohli vidět několik jasných označení, že nová verze systému je asi za dveřmi. Ve videu Google I/O 2013 – Android Protips můžeme vidět animaci, kde Android sedí na lavičce a pojídá citronový koláč, což je odkaz na Key Lime Pie. Video si spusťte ve 25. minutě.

Aby tohoto nebylo málo, tak ještě potvrdil nový název přímo v jedné hře, kde jednotlivé herní postavy nesou jména dle produktů. Máme zde Chrome, Jelly Bean a Key Lime Pie.

KLP-Troll

Prozatím jsou spekulace dosti neuspořádané a je těžké odhadovat, jak se bude jmenovat nadcházející verze systému Android. Je možné, že se v blízké době dočkáme aktualizace na verzi 4.3, s čímž by mohla souviset druhá generace Nexusu 7 a bílé varianty Nexusu 4. Ovšem na druhou stranu očekáváme, že se na podzim bude pořádat akce, kde by mohly být představeny nové smartphony včetně těch od Motoroly.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat