reklama

Google Plus aplikace pro Android získává aktualizaci

Google Plus aplikace pro Android získává aktualizaci
2013-05-20T17:41:08+01:00
• 20. 5. 2013
1

Minulý týden jsme se dočkali poměrně zásadního re-designu webové podoby sociální sítě Google Plus a nyní se změny blíží i na samotnou aplikaci pro Android. I zde najdeme několik společných prvků s webovou formou, ale objevují se zde funkce zaměřené na fotografie.

auto1auto3edit3

V první řadě zde máme možnost vylepšování fotografií přímo v aplikací Google Plus, kde nyní najdeme zabudované funkce z aplikace Snapseed. Něco podobného mohou testovat a používat majitelé iOS verze. Ovšem verze pro Android získává automatické vylepšení, které nyní funguje na webu. Dokonce se zde objevuje možnost vytváření animací nebo panoramat z nafocených fotografií.

location3 location1

Dalším bodem je možnost sdílení svého místa pobytu s výběrem lidí, kteří uvidí, kde se aktuálně nacházíte. Samozřejmě je zde stále možnost vypnutí, abyste se nemuseli obtěžovat s tím, jestli někomu sdílíte svou polohu.

related2 related1

Poslední zásadní novinka se týká samotného streamu, který nyní přebírá prvky z webové verze. Například zde najdeme hashtagy, které se zobrazují jako záložky na boku příspěvku. Po vybrání hashtagu se vám zobrazí stream pro daný výběr. Samotná aktualizace by měla být dostupná již během dneška nebo zítřka a obsahuje i další vylepšení.

logo-app Google+ Google LLC Zdarma ANDROID

Zdroj: googleplusproject.blogspot.cz

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ak som správne pochopil tak Hangouts malo zjednotiť všetky komunikačné aplikácie od Google, potom ale nechápem, prečo je tam stále ten Messenger

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim