reklama

Galaxy Note 3 – Exynos 5 Octa a grafický čip s 8 jádry spekulace

Galaxy Note 3 – Exynos 5 Octa a grafický čip s 8 jádry [spekulace]
2013-05-02T17:22:44+01:00
• 2. 5. 2013

Samsung Galaxy Note III je po uvedení vlajkové lodi Galaxy S IV dalším z horkých produktů jihokorejské společnosti, který je s netrpělivostí očekáván. V současné době se začínají objevovat střípky informací, které začínají dávat dohromady obraz budoucího smartphonu, který přinese špičkovou technologii, vysoký výkon a to vše zabalené do obřích rozměrů.

Samsung_Galaxy_Note_3_specs

Pokud čtete náš web pozorně, určitě jste již zaznamenali informace o tom, že Galaxy Note III by mimo jiné měl být osazen displejem s úhlopříčkou 5,99 palců používající tzv. diamond pixel structure . Prozatím jsme neměli v ruce bližší informace o technických specifikacích tohoto telefonu, ale již delší dobu se tuší, že bude vybaven procesorem Exynos 5 Octa.

mali-4505-Q-342350-13

Web Sammobile přichází s informacemi, ve kterých uvádí, že by měl Galaxy Note III pohánět procesor Exynos 5 Octa s osmi jádry. Kromě výkonného procesoru by měl dále obsahovat grafický čip Mali 450 rovněž s osmi jádry a operační paměť o velikosti 3 GB. Fotoaparát zřejmě získá rozlišením 13 MPx. Předpokládá se, že zařízení poběží na nejnovější verzi Androidu 4.3. Oznámení Galaxy Note III se očekává na letošním veletrhu IFA v Berlíně, stejně jako tomu bylo u Galaxy Note II v loňském roce.

Přehled technické specifikace:

  • 5,99″ SAMOLED FULL HD displej
  • Exynos 5 Octa s osmi jádry
  • 13MPx fotoaparát
  • GPU Mali-450 s osmi jádry
  • 3 GB RAM
  • Android 4.2 nebo 4.3
  • grafické prostředí TouchWiz UX 2.0

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim