reklama

FAEA F1: Jeden z nejlevnějších NFC telefonů na světě

FAEA F1: Jeden z nejlevnějších NFC telefonů na světě
2013-05-25T14:37:14+02:00
• 25. 5. 2013

Se svým novým přírůstkem se přichází na mobilní trh podělit čínská společnost FAEA, která nedávno představila model s názvem F1, jehož design nemá daleko od známého Meizu MX2. Zařízení s podobným vybavením v těchto dnech zamíří do prodeje za velmi lákavou cenu, takže nebude od věci si jej v krátkosti představit.

FAEA F1

FAEA F1 nabídne 4,5palcový IPS displej s HD rozlišením. Pod zástěrou podobného designu, jako má Meizu MX2, najdete překvapivě čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 MSM8225Q od Qualcommu společně s 1 GB operační pamětí RAM a interní pamětí pro vlastní data o velikosti 4 GB. Zadní část telefonu byla opatřena 8megapixelovým fotoaparátem a žalostně malou, ale vyměnitelnou baterií, jejíž kapacita je pouze 1800 mAh.

Doplňující technické informace lze zaplnit podporou dual-SIM a hlavně technologií NFC. Předprodej tohoto chytrého zařízení začíná už 27. května, a to za cenu začínající na hranici 799 čínských jüanů (tj. 2 613 v přepočtu). Mezinárodní zákazníci se následně dočkají prodeje až od poloviny měsíce června.

FAEA F1 - přední část FAEA F1 - zadní část

Zdroje: gizchina.com, faea.com.cn

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat