reklama

FAEA F1: Jeden z nejlevnějších NFC telefonů na světě

FAEA F1: Jeden z nejlevnějších NFC telefonů na světě
2013-05-25T14:37:14+02:00
• 25. 5. 2013

Se svým novým přírůstkem se přichází na mobilní trh podělit čínská společnost FAEA, která nedávno představila model s názvem F1, jehož design nemá daleko od známého Meizu MX2. Zařízení s podobným vybavením v těchto dnech zamíří do prodeje za velmi lákavou cenu, takže nebude od věci si jej v krátkosti představit.

FAEA F1

FAEA F1 nabídne 4,5palcový IPS displej s HD rozlišením. Pod zástěrou podobného designu, jako má Meizu MX2, najdete překvapivě čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 MSM8225Q od Qualcommu společně s 1 GB operační pamětí RAM a interní pamětí pro vlastní data o velikosti 4 GB. Zadní část telefonu byla opatřena 8megapixelovým fotoaparátem a žalostně malou, ale vyměnitelnou baterií, jejíž kapacita je pouze 1800 mAh.

Doplňující technické informace lze zaplnit podporou dual-SIM a hlavně technologií NFC. Předprodej tohoto chytrého zařízení začíná už 27. května, a to za cenu začínající na hranici 799 čínských jüanů (tj. 2 613 v přepočtu). Mezinárodní zákazníci se následně dočkají prodeje až od poloviny měsíce června.

FAEA F1 - přední část FAEA F1 - zadní část

Zdroje: gizchina.com, faea.com.cn

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim