reklama

Příběh designu HTC One a nová externí baterie

Příběh designu HTC One a nová externí baterie
2013-05-02T07:35:29+01:00
• 2. 5. 2013
1

HTC na svém Youtube kanále zveřejnilo video, které popisuje příběh zrození designu HTC One – vlajkové loď pro letošní rok. Zatímco Samsung sází především na plastové tělo, HTC se u One chlubí hliníkovou uni-body konstrukcí. Na videu uvidíte i průběh úpravy a frézování hliníkového hranolu do podoby telefonu.

No a hned jak se podíváte, jak (alespoň pro mě) povedený design HTC One vznikal, můžete se také podívat, jak ho rychle zkazit nevkusnou, ale za to praktickou externí baterií. Samotný smartphone má baterii o kapacitě 2300 mAh a tato externí přidá dalších 2500 mAh, což by mělo výdrž vašeho telefonu výrazně prodloužit. Juice Pack od firmy Mophie vyjde na necelých 100 dolarů a je dostupný v černé a stříbrné barvě.

htc-one-mophie


Na závěr se ještě vrátím k úvodu článku. Kromě HTC s podobnými snímky přichází i konkurence. Nedávno se tak objevilo video o designu Samsungu Galaxy S 4 nebo o modelu Nokia Lumia 920. Pro úplnost se tak níže můžete podívat na podobná videa od stájového kolegy 8X,  konkurenční Nokie (Lumia 920) a Samsungu (Galaxy S 4).

Zdroje: youtube.com, phonearena.com, androidcentral.com, mophie.com

reklama
reklama

Matouš Eckert

Zajímám se o moderní technologie, telefony, tablety, internet a vše, co se kolem toho točí. Na Dotekománii píšu články, točím pořad Na Dotek a seriál Windows Phone Apps. Mimo svého pisálkovství stále ještě studuji jedno pražské gymnázium.

Komentáře

Dušan Hesko

2. 5. 2013, 9:10

Dizajn story k S4 pobavil. Zaujímavé, že je iný ako k S3 :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim