reklama

BlackBerry Messenger dorazí na Android a iOS

BlackBerry Messenger dorazí na Android a iOS
2013-05-14T18:43:14+01:00
• 14. 5. 2013

Služba BlackBerry Messenger, která se těší popularitě u více než 60 milionů uživatelů, bude dostupná i pro platformy Android a iOS. Tato informace pochází z konference BlackBerry Live 2013, která dnes odstartovala v Orlandu. Tato služba nabízí mimo jiné komfortní vytváření skupin umožňující sdílení kalendářů, fotografií, souborů a mnoho dalšího. Služba je rovněž pověstná tím, že si zachovává velice kvalitní úroveň současně s velikým důrazem na soukromí uživatelů.

bbm

Kromě těchto funkcí BlackBerry oznámilo, že připravuje tzv. kanály, které budou představovat jakousi sociální platformu, která umožní propojení firem, značek, celebrit, skupin atd. To, zdali budou kanály přístupné v době uvedení i pro Android a iOS, zatím není jisté, nicméně s dostupností je počítáno.
Očekávané uvolnění služby BlackBerry Messenger pro Android a iOS je plánováno na léto tohoto roku. Lidé z BlackBerry zatím nepotvrdili žádné bližší informace ohledně data uvolnění, nicméně již nyní by se měla tato novinka nacházet ve schvalovacím procesu v obchodě Google Play.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Android geek, android root experimentátor, blogger, příležitostný bajker. Závislák na dobré kávě a dobrém vínku. Požitkář, snílek a srdcař ..... alespoň toto se o mě říká. Mám rád nové věci, impulsy. Mám rád změnu, protože ta znamená život.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim