reklama

HI App Lock – Dokonalá ochrana před neoprávněným přístupem k vašim aplikacím

HI App Lock – Dokonalá ochrana před neoprávněným přístupem k vašim aplikacím
2013-05-28T09:00:56+01:00
• 28. 5. 2013
1

Pokud svůj chytrý telefon neradi necháváte bez dozoru z důvodu neoprávněného přístupu k vašim datům, od této chvíle můžete mít o starost méně. Díky aplikaci HI App Lock totiž můžete zamezit neoprávněným osobám přistupovat k jakýmkoliv citlivým datům ve vašem telefonu – stačí k tomu znát jediné heslo.

HI App Lock

Princip aplikace je opravdu jednoduchý. Při prvním spuštění budete vyzváni jen k zadání hesla a kontrolní otázky, následně již bude HI App Lock připraven k použití. V hlavní nabídce tak nastane možnost zablokovat pomocí prvně zadaného hesla všechny nainstalované aplikace. Pro zjednodušení jsou zde již seřazeny také nejčastější funkce telefonu, mezi které patří Telefon, SMS zprávy, Seznam kontaktů, Google Play, Správa aplikací či Nastavení. Při zamknutí všech těchto položek tak získáte nejen ochranu svých soukromých údajů, ale také zamezíte instalování či mazání aplikací přes Google Play nebo přistupování do nastavení vašeho telefonu.

011 016 017

Pokud si myslíte, že jediné heslo není dostatečnou ochranou, v nastavení na vás bude čekat několik pokročilejších možností. Mezi speciální funkce patří například zobrazení falešné zprávy o pádu aplikace ihned po jejím spuštění, pro nevědomého uživatele tak zbude pouze zprávu potvrdit tlačítkem OK a následně se aplikace ukončí. Uživatel seznámený s aplikací HI App Lock ale bude vědět, že tlačítko OK nestačí pouze stisknout, ale musí se podržet a poté se teprve naskytne možnost zadat heslo. Pro ještě větší ochranu lze HI App Lock také skrýt z nabídky všech aplikací, poté ho půjde spustit jen vytočením speciálního kódu *#*#4321#*#*. U těchto dvou možností je však nutné poznamenat, že se nachází pouze v plné verzi aplikace, při sdílení aplikace na sociálních sítích ale dostanete desetidenní trial verzi, ve které si lze funkce řádně vyzkoušet.

012 013 014 015

Pokud jste svůj chytrý telefon s Androidem neměli dosud zabezpečený, HI App Lock je určitě skvělou volbou jak svá data ochránit. V případě, že se vám aplikace zalíbí, bylo by rozumné si odemknout plnou verzi za pouhých 40 Kč. Nejen že tak podpoříte autora aplikace, ale také se vám naskytnou další prémiové možnosti, které za to rozhodně stojí.

logo-app AppLock ( HI AppLock ) Hi App Team Zdarma ANDROID

logo-app App Lock (HI AppLock Pro key) Hi App Team 2,97 US$ ANDROID

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Robin Luo

31. 5. 2013, 8:59

Thanks for the review

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim