reklama

Aplikace Google Earth a Překladač získávají aktualizace

Aplikace Google Earth a Překladač získávají aktualizace
2013-05-09T11:14:38+02:00
• 9. 5. 2013
3

Google dnes uvolnil aktualizace pro své aplikace Google Earth a Překladač Google. V tomto článku vám představíme, co nového přináší.

Díky funkci Street View se budete moci kochat krajinou a ulicemi měst už i v androidí aplikaci Google Earth. Aktualizace se týká i nového vzhledu, který je celý přepracovaný a nabízí pohodlnější ovládání. Pokud jste třeba v Praze a chcete navštívit nějaké zajímavé památky, stačí se podívat do nového seznamu lokálních zajímavostí a vybrat si to, co vás zajímá. Vylepšeno bylo také vyhledávání, které nyní umožňuje rychlé procházení výsledků.

Google Earth

Google Earth Google Earth

Pokud si přes aplikaci Google Earth plánujete trasy, tak si pro vás Google představil novinku v podobě zobrazovaní 3D budov. Tato funkce je však dostupná pouze ve velkých městech.

Google EarthGoogle Earth

logo-app Google Earth Google Inc. Zdarma ANDROID

Aplikace Překladač Google se dočkala jedné zásadní novinky, a to synchronizace přeložených textů napříč všemi zařízeními. Po aktualizaci tedy budete muset zadat váš Google účet, se kterým budete chtít vaše překlady synchronizovat. Druhá menší novinka se týká překládání pomocí fotoaparátu, aplikace nyní dokáže rozpoznat více jazyků.

logo-app Překladač Google Google Inc. Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

překlad z fotoaparátu má již dlouho, neviděl bych to tedy jako novinku

Martin Šindler

9. 5. 2013, 14:20

Pouze jsem upozornil na podporu nových jazyků.

Google překladač by si zasloužil aktualizaci hlavně na iOS, kde stále po x měsících od vydání iPhone 5 není aplikace optimalizována na vyšší rozlišení.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat