reklama

TweetDeck pro mobily definitivně končí k 7. květnu

TweetDeck pro mobily definitivně končí k 7. květnu
2013-04-22T08:30:10+02:00
• 22. 4. 2013
2

Začátkem minulého měsíce Twitter vypustil do světa zprávu, že chystá v následujících měsících ukončit činnost aplikace TweetDeck jak na iOS zařízeních, tak i na operačním systému Android. Tento nepotěšující krok nyní Twitter oficiálně potvrzuje a definitivně k 7. květnu ukončuje aplikaci TweetDeck pro mobily.

TweetDeck

Tímto dnem uživatelé nebudou mít přístup k službě z žádného chytrého zařízení a následně aplikace opustí obchody Google Play a AppStore. Spojení dvou nejvýznamnějších sociálních sítí Facebooku a Twitteru v jedné aplikaci tedy bude přerušeno. Uživatelé budou mít stále k dispozici počítačovou a online verzi aplikace, která v nejbližší době bude navíc doplněna o novou verzi pro Chrome a další webové prohlížeče prohlížeče (desktop).

Ukončení souvisí s velkou aktualizací Twitteru, který není schopen nově optimalizované služby přenést do zakoupeného TweetDecku, a zároveň Twitter chce přetáhnout uživatele na jednu oficiální aplikaci. I přesto většině nadále aplikace poběží, ale rostoucí výpadky budou bránit v jejím dalším užívání, což většinu donutí k přechodu na novou nebo najití vhodné alternativy.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Vladislav Kluska

22. 4. 2013, 8:44

Škoda, poslední dobou všichni zabíjí snad všechno… TweetDeck byl fajn.

Přemysl Vaculík

VIP 22. 4. 2013, 11:51

Pouzivam jen jako doplnek do Chromu, takze mi to ani nevadi.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim