reklama

Tiny Apps – plovoucí aplikace na váš displej

Tiny Apps – plovoucí aplikace na váš displej
2013-04-04T08:46:34+02:00
• 4. 4. 2013

Doba pokročila a dnes již není neobvyklé, že vlastníte zařízení s větším displejem. Buď máte zařízení ve stylu Galaxy Note nebo rovnou tablet. Zajisté se setkáváte se situacemi, kdy chcete tak velký displej využít efektivněji, ale většinou jste odkázaní na spuštění jedné aplikace na celé zobrazované ploše. U Galaxy Note je tomu jinak, jelikož máte možnost dvojitého zobrazení. Pokud i tak chcete vyzkoušet miniaplikace, které vám nedal výrobce smartphonu nebo tabletu,  je zde možnost v balíku Tiny Apps, který je nyní dostupný v obchodě Play.

2013-04-03 18.58.54

Jedná se o malý instalační balíček, díky kterému dostanete rovnou 5 miniaplikací, jež vám mohou poletovat po displeji. Pokud budete očekávat něco převratného,  možná vás zklamu, ale na druhou stranu se jedná o základní aplikace, které mají celkem zajímavé možnosti.

2013-04-03 18.59.07

První z nich je Notes, který slouží k zaznamenání poznámek. Ty můžete ukládat a následně se k nim vracet. Jsou uloženy ve vašem zařízení jako běžné textové soubory. Zajímavou funkcí je i možnost sdílení dané poznámky.

2013-04-03 18.59.24

Další miniaplikací je Recorder, díky kterému můžete nahrávat poznámky. I zde je možnost si procházet jednotlivé nahrané stopy, které jsou uvedeny v seznamu. Nechybí ani kalkulačka s rozšířenými funkcemi nebo možnost malování, kde máte k dispozici paletu 36 barev. Poslední součástí je i velmi zjednodušený přehrávač hudby, kterému chybí hodně z funkcionality těch vyspělejších.

2013-04-03 18.46.30

Bohužel spouštění všech těchto miniaplikací je poměrně nedobře vyřešené. Vždy musíte najít specifickou ikonu tohoto balíku, pak se vám zobrazí proužek s 5 ikonami. Následně si vyberete potřebnou aplikaci a pro další musíte celý postup zopakovat.

Pro zavírání plovoucích oken můžete kliknout na křížek v rohu anebo stačí v notifikacích tapnout na specifickou položku. Naštěstí můžete mít spuštěno několik instancí od jedné položky. Takže vám může po displeji poletovat i dva a více poznámkových bloků.

logo-app Tiny Apps lite (floating) Carsten Drösser Zdarma ANDROID

logo-app Tiny Apps (floating) Carsten Drösser 1,82 US$ ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat