reklama

Hromadné odinstalovaní aplikací a zakazování notifikací Android

Hromadné odinstalovaní aplikací a zakazování notifikací [Android]
2013-04-04T07:30:30+02:00
‚ÄĘ 4. 4. 2013

V obchodńõ Play se nach√°z√≠ neskuteńćn√© mnoŇĺstv√≠ aplikac√≠ a mnoh√Ĺch z nich si nemus√≠me vŇĮbec vŇ°imnout. Nyn√≠ m√°m zde pro v√°s dva tipy na aplikace, kter√© sv√Ĺm zpŇĮsobem pln√≠ jednoduŇ°e a rychle svŇĮj √ļńćel.

Multi Uninstaller

UŇĺ ze samotn√©ho n√°zvu v√°m mŇĮŇĺe b√Ĺt jasn√©, k ńćemu je urńćena. Jej√≠ posl√°n√≠ je zjednoduŇ°it odstranńõn√≠ nahromadńõn√Ĺch aplikac√≠ ve vaŇ°em smartphonu nebo tabletu. Po spuŇ°tńõn√≠ se v√°m nańćtou vŇ°echny aplikace v zaŇô√≠zen√≠ a v dan√©m seznamu si zvol√≠te, kter√© jsou jiŇĺ nepotŇôebn√©. N√°slednńõ stańć√≠ kliknout na tlańć√≠tko Uninstall a dojde k hromadn√©mu odstraŇąov√°n√≠. BohuŇĺel i zde bude potŇôeba vaŇ°√≠ spolupr√°ce, ale nejedn√° se o tak otravnou ńćinnost, jako dohled√°v√°n√≠ aplikac√≠ a jednotliv√© maz√°n√≠. Mus√≠te jen klikat na tlańć√≠tko OK.

2013-04-03 23.06.54 2013-04-03 23.07.02

logo-app Multi Uninstaller VenomVendor Zdarma ANDROID

Notifications Off

Notifications Off v√°m jednoduŇ°e umoŇĺn√≠ si zvolit, kter√© aplikace maj√≠ pr√°vo vyhazovat notifikace. Nejedn√° se o dokonal√© ŇôeŇ°en√≠, ale na druhou stranu se tak mŇĮŇĺete zbavit z jednoho m√≠sta nńõkolika otravn√Ĺch upozornńõn√≠. BohuŇĺel tentokr√°t budete potŇôebovat root.

Screenshot_2013-04-04-06-48-49

logo-app Notifications Off Giorgi Dalakishvili Zdarma ANDROID
reklama
reklama

PŇôemysl Vacul√≠k

AndroińŹ√°k, Ň°√©fredaktor, tvŇĮrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak√© milovn√≠k adrenalinov√Ĺch sportŇĮ, na kter√© nem√° ńćas.

Koment√°Ňôe

Dotekom√°nie.cz

PŇôidat koment√°Ňô

Pro komentov√°n√≠ se mus√≠te pŇôihl√°sit

Tmav√Ĺ reŇĺim