reklama

Iron Man 3 a Alcatel One Touch Idol video

Iron Man 3 a Alcatel One Touch Idol [video]
2013-04-04T09:46:30+02:00
• 4. 4. 2013

Trochu zvláštní nadpis, ale dá se poměrně jednoduše vysvětlit. Označení „product placement“ znamená skryté umístnění reklamy a zejména se tak stává ve filmu. Nějaká společnost investuje peníze za to, že se v záběrech objeví produkt dané společnosti. Již na začátku tohoto roku byla uvedena zpráva, že společnost TCL dojednala dohodu s producenty filmu Iron Man 3.

Bez názvu

Ačkoliv se tato firma snaží v USA prosadit se svými televizory, musíme zmínit, že vlastní i značku Alcatel. Pod ní můžete znát modely nesoucí název One Touch. Nyní se potvrzuje, že dojde k placené skryté reklamě, a to přímo na youtube kanálu TCL.

ONE_TOUCH_IDOL_X_color

Dokonce ve filmu má zazářit i jeden z připravovaných modelů na tento rok. Konkrétně by se mohlo jednat o Alcatel One Touch Idol X, který disponuje 5palcovým displejem s Full HD rozlišením a 4jádrovým procesorem MediaTek MT6589. Prozatím nemáme potvrzeno, jestli se opravdu tento model objeví v rukách Tonyho Starka alias Iron Mana, ale zjevně se bude jednat o letošní největší reklamu ve filmu, za kterou stojí čínská společnost. Sami posuďte a srovnejte si, jestli se jedná o tento model smartphonu.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim