reklama

Sony připravuje novou Xperii ZR

Sony připravuje novou Xperii ZR
2013-04-27T14:09:20+02:00
• 27. 4. 2013

Japonská společnost Sony podle nejnovějších informací, které získal známý XperiaBlog, připravuje další zařízení do modelové řady Xperia. To ponese označení Xperia ZR a po hardwarové stránce by mělo jít o velmi podobný model momentální vlajkové lodi Xperia Z.

Sony Xperia

V těle o tloušťce 10 mm a váze 140 g bude ukryt čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 Pro taktovaný na 1,5 GHz, 2 GB operační paměť RAM a vnitřní paměť o velikosti 8 GB. Přední část zaujme 4,6palcový displej s HD rozlišením. Zadní část telefonu dostane 13 megapixelový fotoaparát Exmor RS a baterii s kapacitou 2300 mAh.

Jak je poslední dobou zvykem u Sony, tak i toto zařízení bude odolnější, dokazuje to získaná certifikace IP58.  Z tohoto faktu lze odvodit, že zařízení bude mít zvýšenou odolnost vůči prachu a taktéž vodě, a to do hloubky 1,5 metru. Jestliže jsou tyto informace skutečně pravdivé, tak k oficiálnímu představení by mělo dojít v nejbližší době.

Sony Xperia ZR

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat