reklama

Odolný a vodotěsný model Galaxy S4 údajně v přípravě

Odolný a vodotěsný model Galaxy S4 údajně v přípravě
2013-04-24T06:43:06+02:00
• 24. 4. 2013
2

Samsung letos představil na své akci nejnovější model Galaxy S4, který je vybaven zajímavými technologiemi. Hlavní novinky jsou ale u softwaru, na které bude firma lákat. Nenajdeme zde flexibilní displej, extrémní baterii nebo jakoukoliv novinku v oblasti konstrukce. Podařilo se mu sice vměstnat větší displej do těla, které je menší než v případě Galaxy S3, ale stále se jedná jen o plast. To mnozí berou jako hlavní nedostatek tohoto smartphonu.

aaaaa

Konkurence je v tomto ohledu o něco lepší, jelikož zde najdeme vodotěsný model Sony Xperia Z nebo hliníkový smartphone HTC One. Pro dost zákazníků je samotná kvalita konstrukce na prvním místě, ale samozřejmě nemůžeme hodnotit Galaxy S4 záporně. Například na videu níže uvidíte, že ochrana displeje si dokáže poradit i s extrémnějším zacházením.

Ovšem na jedné tiskové konferenci během pokládání otázek prezidentovi pobočky v Perském zálivu, Young Soo Kimovi, došlo i na téma odolných mobilů. V tuto chvíli najdeme u korejského výrobce modely Xcover, ale ty nemohou soutěžit s top smartphony. Ovšem Young odpověděl, že v brzké době dojde k uvedení odolného a vodotěsného modelu Galaxy S4. V takovém případě asi můžeme počítat s vyšší cenovkou a omezeními, která se dotknou vyjímatelnosti baterie.

S4-Rugged-620x350

Bohužel tato informace pochází jen z jednoho zdroje a doposud jsme nezachytili jakékoliv jiné oficiální stanovisko Samsungu. Může se tedy jednat o omyl. V tuto chvíli si raději počkáme, dokud nebude k dispozici více informací.

Zdroje: unwiredview.com, techview.me

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Milan Tadial

24. 4. 2013, 18:12

Pán Vaculík apriori dehonestuje materiál SGS4 ako tzv. „PLAST“ hoci sa jedná o veľmi kvalitný polykarbonát s odolným vytvrdeným povrchom, nepochybne odolnejším ako chúlostivý hliník. Overené porovnaním 10 mes. prevádzky SGS3 a Desire HD (Al).
Pán Vaculík si tiež nevšimol, že vďaka použitému materiálumá SGS4 výmennú batériu čo je kľúčová výhoda voči konkurencii, nakoľko mnohonásobne zvyšuje mobilitu mobilu, keď nie je závislý na nabíjačke a s rezervou 1-2 bateriek sa na cestách nemusím starať o el. zásuvky.
Pán Vaculík si možno nevšimol, že viac ako 50 mil. spokojných užívateľov SGS3 a len malý zlomok užívateľov Al monoskeletov konkurencie. Možno by mal pán Vaculík viac študovať .

Přemysl Vaculík

VIP 24. 4. 2013, 18:29

Pán Vaculík pouze prezentoval názor, který se potuluje po internetu mezi uživateli. Osobně jsem měl pro své používání jen smartphony od Samsungu. Jsem zastánce vyměnitelných baterií, ale konkurenční modely mají také něco do sebe.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat