reklama

Microsoft Office pro Android a iOS odložen na další rok

Microsoft Office pro Android a iOS odložen na další rok
2013-04-15T09:06:21+02:00
• 15. 4. 2013

Kancelářských balíků na mobilní platformy najdeme spousty. Některé jsou zdarma a jiné placené, ale ve většině případů se jedná jen o náhradu plnohodnotnějšího řešení. Některé mají své nesporné výhody, ale zatím jsme marně čekali, že by se pro Android nebo iOS objevila mobilní verze Microsoft Office.

Nedávno se objevily na internetu plány, které udávaly, že bychom se tento rok mohli dočkat Office pro Android a iOS, ale zřejmě došlo k odložení. Tyto informace poskytl zdroj seznámený s celou situací a navíc dodává, že ke změně došlo na začátku tohoto roku. Původně jsme se mohli na představení těšit zároveň s aktualizací systému Windows, která je známá jako Blue.

iOS-device-microsoft-office-2013

Nyní si budeme muset počkat údajně až do roku 2014, a to konkrétně na říjen. Ovšem tyto informace se mají týkat jen smartphonů a iPad verze by se mohla objevit dříve. Bohužel nemáme jakékoliv bližší informace, takže můžeme předpokládat uvedení iPad verze v roce 2014.

V tuto chvíli není jisté, jestli se bude jednat o další placený produkt Microsoftu, nebo se rozhodne vše dát zdarma, aby ovládl trh. Například Google nyní již nabízí QuickOfiice zdarma pro majitele účtů Google Apps pro firmy. Zřejmě Microsoftu opět ujíždí vlak a konkurence jen posiluje.

Zdroj: zdnet.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat