reklama

Huawei má připravovat Ascend W2 s dobrými specifikacemi

Huawei má připravovat Ascend W2 s dobrými specifikacemi
2013-04-16T13:38:47+01:00
• 16. 4. 2013

Na začátku tohoto roku jsme vás informovali o prvním modelu s Windows Phone 8 od čínské firmy Huawei. Tím je Ascend W1 a k představení došlo na veletrhu CES 2013. Podle současných informací máme očekávat jeho nástupce nebo další model, který by mohl nabídnout velmi dobré specifikace za rozumnou cenu.

gsmarena_001 (5)

Původní model W1 nemusel zaujmout specifikacemi, ale rozhodně neurazil. Ascend W2 ovšem nabídne hardware, za který by se nestyděl kdejaký androidí model. Došlo vlastně k upgradu původních specifikací a nejviditelnější změna se má odehrávat na samotném displeji, který bude mít úhlopříčku 4,3 palce s HD rozlišením. Můžeme očekávat technologii IPS a hustotu pixelů na hodnotě 341 ppi. Výkon bude dodávat dvoujádrový SoC Snapdragon S4 s taktem 1.5 GHz  (Krait), který bude mít k dipozici 1 GB RAM.

Baterie se mírně zvětšila na kapacitu 2000 mAh, ale zadní kamera je již 8 MPx a umožňuje natáčet videa v rozlišení 1080 p. Oblast konektivity nabídne Bluetooth 2.1 s EDR, A-GPS, HSPA+ a Wi-Fi (b/g). Bohužel zatím nemáme specifikace interní uživatelské paměti. Cenovka by se měla pohybovat kolem 289 dolarů. Ovšem tyto informace jsou jen orientační a mohou se ve výsledku lišit, jelikož zatím nemáme k dispozici žádné oficiální stanovisko.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim