reklama

HTC představil Desire P pro domácí Tchaj-wan

HTC představil Desire P pro domácí Tchaj-wan
2013-04-02T10:00:46+02:00
• 2. 4. 2013

Dva měsíce uniklé specifikace modelu Desire P od HTC dozrály a právě dnes se dostaly oficiální cestou na světlo světa v Tchaj-wanu. Zařízení je vyhraněné pouze pro největší komunikační společnost Chunghwa Telecom v Tchaj-wanu, což prozatím znamená, že se oficiální cestou do Evropy nedostane a vše odhalí až čas.

HTC Desire P

Specifikace HTC Desire P nejsou příliš odlišené od nedávno představeného modelu One SV, proto můžeme očekávat nový telefon ve střední třídě se slušnou výbavou. Mezi jeho specifikacemi můžeme narazit na 4,3palcový Super LCD2 displej s rozlišením 480 × 800 pixelů, dvoujádrový procesor s taktem 1 GHz , 768 MB paměť RAM a 4 GB interní paměť rozšiřitelnou o paměťovou microSD kartu.

Na zadní straně uživatele čeká baterie o velikosti 1620 mAh, 8MPx fotoaparát s automatickým zaostřováním a LED bleskem. Naopak vpředu se překvapivě budete muset obejít bez přední kamerky. Pro doplnění lze uvést konektivitu HSPA, Wi-Fi, Bluetooth nebo GPS. Samozřejmě nechybí Beats Audio.

Co se týče operačního systému, společnost HTC snaží zamlžit přesnou verzi, ale hovoří se o 4.0.4 Ice Cream Sandwich s nástavbou HTC Sense 4.1. Nakonec cena zařízení byla stanovena na 364 dolarů, což v přepočtu vychází na 7 296 Kč a nebude to mít zřejmě jednoduché ve střední třídě, kde se nachází mnoho podobných zařízení s novějším Jelly Beanem.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem a #lovebrand je jednoznačně kalifornský Apple, ale s oblibou velmi rád vzpomíná na BlackBerry. Fandí výrobcům z Číny, protože motorem růstu je konkurence.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim