reklama

HTC představil Desire P pro domácí Tchaj-wan

HTC představil Desire P pro domácí Tchaj-wan
2013-04-02T10:00:46+02:00
• 2. 4. 2013

Dva měsíce uniklé specifikace modelu Desire P od HTC dozrály a právě dnes se dostaly oficiální cestou na světlo světa v Tchaj-wanu. Zařízení je vyhraněné pouze pro největší komunikační společnost Chunghwa Telecom v Tchaj-wanu, což prozatím znamená, že se oficiální cestou do Evropy nedostane a vše odhalí až čas.

HTC Desire P

Specifikace HTC Desire P nejsou příliš odlišené od nedávno představeného modelu One SV, proto můžeme očekávat nový telefon ve střední třídě se slušnou výbavou. Mezi jeho specifikacemi můžeme narazit na 4,3palcový Super LCD2 displej s rozlišením 480 × 800 pixelů, dvoujádrový procesor s taktem 1 GHz , 768 MB paměť RAM a 4 GB interní paměť rozšiřitelnou o paměťovou microSD kartu.

Na zadní straně uživatele čeká baterie o velikosti 1620 mAh, 8MPx fotoaparát s automatickým zaostřováním a LED bleskem. Naopak vpředu se překvapivě budete muset obejít bez přední kamerky. Pro doplnění lze uvést konektivitu HSPA, Wi-Fi, Bluetooth nebo GPS. Samozřejmě nechybí Beats Audio.

Co se týče operačního systému, společnost HTC snaží zamlžit přesnou verzi, ale hovoří se o 4.0.4 Ice Cream Sandwich s nástavbou HTC Sense 4.1. Nakonec cena zařízení byla stanovena na 364 dolarů, což v přepočtu vychází na 7 296 Kč a nebude to mít zřejmě jednoduché ve střední třídě, kde se nachází mnoho podobných zařízení s novějším Jelly Beanem.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim