reklama

HTC E1 prozatím jen pro Čínu

HTC E1 prozatím jen pro Čínu
2013-04-19T14:28:09+01:00
• 19. 4. 2013

Tchajwanská společnost HTC, jako čtvrtý největší prodejce v Číně za poslední čtvrtletí loňského roku, představila minulý měsíc nový model s názvem E1 (603e) a ten dnes až dorazil na pulty k některým prodejcům v Číně. Zda se telefon objeví i mimo toto území, prozatím výrobce neví, ale díky svému vybavení by mohl sklidit úspěch na rozvíjejících se trzích, kde jsou dual SIM zařízení velmi oblíbené.

HTC E1

HTC E1 nabídne 4,3palcový Super LCD2 displej s rozlišením WVGA, dvoujádrový procesor o frekvenci 1,15 GHz od Qualcommu a 1 GB paměť RAM. U velikosti vnitřní paměti dává HTC na výběr z variant 8 GB nebo 16 GB a navíc je dále rozšiřitelná o paměťovou kartu. Volnou ruku dávají i v případě zadního fotoaparátu, kde můžete vybrat čočku buď s 5 nebo 8 MPx a samozřejmostí je přítomnost přisvětlovací diody.

Vpředu narazíte na 2MPx VGA kamerku a také velký reproduktor, z něhož vycházející zvuk je vylepšen díky technologii Beats Audio. Mezi dalšími vlastnostmi najdete 2100 mAh baterii, funkci dual SIM, podporu HSPA nebo Bluetooth 4.0. Po softwarové stránce poběží na operačním systému Android ve verzi 4.1 Jelly Bean a nástavbě Sense 4.0 +.

Telefon je k dispozici v šesti barevných provedení za cenu 1699 juanů (tj. v přepočtu 5 452 Kč) a zajímavosti je, že většina by model očekávala v oficiálním internetovém obchodě HTC, ale namísto toho HTC zvolil strategii prodeje mimo svůj obchod a budete přesměrováni k prodejci Sina Weibo.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim